Biz kimiz?

2013 yılında Adana’da Abdulkadir Çelik tarafından kurulan A.K.Ç  San.Dağ.Tic.Ltd.Şti. hayatımızı kolaylaştıracak pratik yeni ürünlerle sizleri mutlu etmeye devam ediyor.
4 yılı aşkın bir süredir uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdüren şirketimiz;insanların daha rahat bir hayat sürmesi için pratik çözümler sunan ürünler icat etmeyi,kendisine ilke edinmiştir.İnsanların günlük yaşamda daha rahat,güvenli,temiz ve pratik çözümler sayesinde yaşam kalitesini arttırarak mutlu olmaları için ürünlerimizin yapabileceği küçük katkılardan dolayı biz de kendimizi daha mutlu hissediyoruz.İşte bu bağlamda ürün yelpazemize yepyeni,harika bir ürünle merhaba dedik. WC HORTUM MATİK.
Bu mükemmel ürün sayesinde ev ve iş yerlerinizdeki wc lerinizde size maşrapalardan ve çok kötü görünümlü  hortumlardan kurtararak daha hijyenik bir ortam sağlayacaktır. BİZ YAPTIK SİZ KEYFİNİ SÜRÜN.

Becerilerimiz

Kalite
Hizmet
Öncelik

Kalite PolitikamızMisyon ve vizyonumuz

“ÜRETİMDE BAŞARI VE SÜREKLİLİĞİN TEMİNATI HİZMETTE DÜRÜSTLÜK VE KALİTEDİR” prensibiyle çalışan A.K.Ç. San. Dağ. Ltd. Şti. olarak gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımla.

Abdulkadir Çelik

Hemen Almak için

İletişim ve sipariş